خانه دربارهی ما

سرویس

نمایه شرکت

SZZT در سال 1993 با بیش از 1400 کارمند، سرمایه ثبت شده ای از 33 میلیون دلار، 20 شعبه و 90 دفاتر خدمات در سراسر چین تاسیس شد. از تاریخ 18 دسامبر 2007، SZZT به طور رسمی در مرکز صدور سهام بورس شنژن قرار گرفته است و کد مبادله 002197 موجود است.

SZZT عمدتا به تحقیق و توسعه، تولید، فروش و ارائه خدمات کاربردی یکپارچه برای محصولات در پرداخت های ایمن و خدمات خود خدمات اختصاص داده شده است. در حال حاضر، SZZT دارای ظرفیت سالانه تولید و فروش یک میلیون مجموعه پین ​​پد Encrypting (EPP)، صد هزار مجموعه کیوسک های خود سرویس و یک میلیون مجموعه پایانه های پرداخت مالی سنتی است.

SZZT به عنوان شرکت پیشرو در زمینه امنیت اطلاعات پرداخت مالی و ارائه دهنده برتر کیوسک های پیشرفته با تکنولوژی پیشرفته در چین، دارای گواهینامه های کوتاه شده برای انتخاب کیوسک خدمات خود در بیش از 20 بانک داخلی بوده و با موفقیت رتبه بندی شده است سه ارائه دهنده داخلی از کیوسک بانکداری خود خدمات. علاوه بر این، SZZT همچنین کیوسک خودپرداز چند منظوره و چند صنعت را برای زمینه خدمات عمومی مانند مخابرات، امنیت عمومی و صنایع خرده فروشی و غیره فراهم می کند.

SZZT دارای بزرگترین پایگاه تولیدی کیوسک در چین است که دارای زنجیره تولید کامل است. محصولات ما در داخل کشور بیش از 31 استان و مناطق خودمختار فروخته شده است. علاوه بر این، محصولات ما در سطح بین المللی رقابتی هستند و با موفقیت به بیش از 160 کشور و منطقه در جهان فروخته می شود.

SZZT در پارک صنعتی SZZT، No.3 Tongguan Rd، District Guangming New District، شنژن، گوانگدونگ، چین واقع شده است، که مساحت 32000 متر مربع و یک مساحت ساختمان بیش از 110،000 متر مربع را پوشش می دهد و مجموع سرمایه گذاری بیشتر بیش از 30 میلیون دلار. این بزرگترین پایه ساخت محصولات امنیتی مطمئن در چین می شود.


مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

SZZT در سال 1993 با بیش از 1400 کارمند، سرمایه ثبت شده ای از 33 میلیون دلار، 20 شعبه و 90 دفاتر خدمات در سراسر چین تاسیس شد. از تاریخ 18 دسامبر 2007، SZZT به طور رسمی در مرکز صدور سهام بورس شنژن قرار گرفته است و کد مبادله 002197 موجود است.

در سال 2010، SZZT به یک پارک صنعتی جدید منتقل شد، که در منطقه High-tech New Guangming واقع در شنژن واقع شده است. SZZT 31 میلیون دلار سرمایه گذاری کرد، که مساحتی حدود 32000 متر مربع را پوشش می دهد. این بزرگترین پایگاه تولید محصولات پرداخت امن در چین می شود.

SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : SZZT الکترونیک شرکت با مسئولیت محدود

تعداد کارمندان : >1600

فروش سالانه : >180 Million

سال تاسیس : 1993

صادرات کامپیوتر : 30% - 40%

Stock Code: SZ002197

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب کیوسک لابی برای فروش کیفیت خوب کیوسک لابی برای فروش کیفیت خوب کیوسک لابی برای فروش کیفیت خوب کیوسک لابی برای فروش