خانه

SZZT Electronics Co., Ltd کارخانه تور

گواهی
کیفیت خوب کیوسک لابی برای فروش
کیفیت خوب کیوسک لابی برای فروش
نظرات مشتریان
SZZT is the best EPP supplier and partner for us.

—— Hitachi (Japan)

SZZT got our 2011 Partnership Adward.

—— Gilbarco veeder-Root (USA)

Thank you so much for SZZT positive support for IT blueprint project of Bank of China, the Kiosks providing let us offer better services for our customers.

—— Bank of China

چت IM آنلاین در حال حاضر
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd
KIOSK workshop1
KIOSK workshop
Kiosk Assembly Line
EPP Assembly lines 1
EPP Assembly lines 2
PCBA Assembly lines
Machining 5
Machining 1
Machining 2
Machining 3

KIOSK workshop1

KIOSK workshop

KIOSK workshop

Kiosk workshop

Kiosk Assembly Line

Kiosk Assembly Line

EPP Assembly lines 1

EPP Assembly lines 2

PCBA Assembly lines

Machining 5

Machining 1

Machining 2

Machining 3

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd
Aging test Equipment
Dip lines 1
Dust-free Assembly lines 1
Dust-free Assembly lines 2
Dust-free Assembly lines 3
Kiosk Assembly lines 1
Kiosk Assembly lines2
Mechanical Equipment 1
Mechanical Equipment 2
Mechanical Equipment 3
SMT lines 1
SMT lines 2
Temperature test Equipment
CNC stamping

Aging test Equipment

Dip lines 1

Dust-free Assembly lines 1

Dust-free Assembly lines 2

Dust-free Assembly lines 3

Kiosk Assembly lines 1

Kiosk Assembly lines2

Mechanical Equipment 1

Mechanical Equipment 2

Mechanical Equipment 3

SMT lines 1

SMT lines 2

Temperature test Equipment

CNC stamping

1 2 3 4 5 6
SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd SZZT Electronics Co., Ltd
Test tool 1
Test tool 2
Test tool 3
Test tool 4
Test tool 5
Test tool 6

Test tool 1

Test tool 2

Test tool 3

Test tool 4

Test tool 5

Test tool 6

 • خط تولید

  SZZT Electronics Co.، Ltd در سال 1993 تاسیس شد و پس از 20 سال توسعه سریع، شرکت سرمایه گذاری با تکنولوژی بالا با بیش از 1400 کارمند، سرمایه ثبت شده از 35 میلیون دلار، 21 شعبه و 166 دفتر خدمات در سراسر چین تبدیل شده است. SZZT عمومی در لیست بورس در بورس سهام شنژن در سال 2007 با کد سهام بورس اوراق بهادار 002197 ذکر شده است.

  SZZT در پارک صنعتی SZZT واقع در شنزن چین قرار دارد که مساحت ساختمان بیش از 110،000 متر مربع را پوشش می دهد و سرمایه گذاری کل بیش از 35 میلیون دلار است.

  SZZT تولید کننده جهانی PCI EPP، کیوسک، ترمینال POS و سایر محصولات پرداخت امن است که محصول سالیانه و فروش 1 میلیون مجموعه پین ​​های پین رمزگذاری (EPP)، 100 هزار مجموعه کیوسک و 1 میلیون مجموعه مالی سنتی پایانه های پرداخت در سراسر جهان، از جمله بیش از 100 کشور و مناطق.

 • OEM / ODM

  فرآیند OEM / ODM کیوسک SZZT

  1. توسعه مفهوم

  در ابتدای هر پروژه کیوسک نصب، مشتری از طریق مشاوره اولیه با استفاده از روش منحصر به فرد ارزیابی پروژه SZZT هدایت می شود که شامل موارد کلیدی پروژه، شامل بودجه تولید پروژه، برنامه پروژه، نیازهای اجزاء، قابلیت توسعه و سایر معیارها از دیدگاه های مختلف به اسناد معیارهای طراحی را ایجاد کنید که تمام اعضای پروژه را در طول فرآیند توسعه برای اطمینان از استقرار مشتری و کنترل کیفیت، راهنمایی می کند.

  2. ارزیابی و مدل سازی کامپوننت

  سپس SZZT ارزیابی و انتخاب قطعات الکترونیکی را براساس سند طراحی معیارها، آزمایش اسکن هر جزء با نرم افزار خاص گارانتی، و اطمینان از سازگاری کامل را آغاز می کند. پس از بررسی مشتری مشخصات جزء و تایید سند را بررسی کنید. بعد، SZZT ابتدا مدل سازی جزء اولیه را آغاز می کند تا در گزینه های محدوده کلی قرار گیرد.

  3. طراحی صنعتی و رندر 3D

  پس از تصویب مجموعه کامپوننت، SZZT ابتدا ترسیم های 3D و نقشه های مکانیکی را برای اثبات قرار دادن اجزای اجزای سازنده ایجاد می کند و به طور مشترک ظاهر کلی محصول مورد نظر مشتری را ایجاد می کند. این یک فرایند تکراری و تعاملی است که در آن مهندسی صنایع و مهندسی مکانیک SZZT با همکاری طراحان مشتری و اعضای تیم پروژه همکاری می کند. گزینه های متنوع خلاقانه ارائه شده است که به طور مداوم برای قابلیت تولید طراحی شده و برای قابلیت اطمینان آسان / قابلیت اطمینان طراحی شده اند.

  طراحی 4.Mechanical و رندر 2D

  SZZT طراحی را به مجموعه ای کامل از نقشه های مکانیکی و کامپیوتر های تولید شده 2D ارائه می دهد. بررسی بعدی طراحی نقاشی های مهندسی نتایج یک چک لیست تغییرات است. به عنوان مورد نیاز، SZZT نقاشی ها را تجدید نظر می کند و ترمیم هایی را با اجزای بهینه و مرتب شده برای خطوط راهنمایی انجام می دهد، که در نتیجه طراحی نهایی و امضا شده است.

  5. نمونه اولیه ساختمان و گواهینامه آژانس

  بررسی طراحی ارسال، SZZT یک آزمایش Dry Fit را انجام می دهد که همه اجزاء نمونه اولیه را در محفظه جمع می کند. پس از تصویب، رنگ، آثار هنری و مونتاژ نهایی برای اولین نمونه بر اساس الزامات مشتری تکمیل می شود. یک منطقه تولید نمونه اولیه در خانه، SZZT را قادر می سازد تا تحویل نمونه اولیه سفارشی را فقط از 5 تا 7 هفته از زمان تصویب طراحی انجام دهد. در طول تولید نمونه اولیه، پیشرفت موازی در ارائه تمام UL، FCC و مدارک مورد تایید سازمان ایجاد می شود.

  6. تولید عظیم

  پس از تحویل نمونه اولیه و پس از بررسی و تایید مشتری، تولید عظیم به طور کامل بر اساس استانداردهای نمونه اولیه شروع می شود. SZZT دارای 110،000 متر مربع از ظرفیت های اختصاصی تولید شده برای تسهیل وارد کردن rampest از رمپ های تولید است. مدل تولید SZZT می تواند طیف گسترده ای از حجم را از تولیدات بسیار کوچک تا هزاران واحد در هفته داشته باشد. هر دو انتهای محدوده حجم با توجه به مراقبت دقیق مراقبت می شوند.

  7. حمل و نقل

  واقع در شنژن، با مزیت های منطقی طبیعت که SZZT را قادر می سازد تا کالا را به صورت جهانی در هر گوشه ای از وردل حمل و نقل کند، حمل و نقل دریایی / هوا هر دو برای به حداقل رساندن زمان حمل و نقل و مزایای زیادی برای مشتری برای سرعت بخشیدن به زمان و راه اندازی محصولات کیوسک خود بازار.

 • تحقیق و توسعه

اطلاعات تماس
SZZT Electronics Co., Ltd

تماس با شخص: Mrs. Sunny Ho

تلفن: 86-755-81728888-8190

فکس: 86-755-26490099

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)